شارژر بی‌سیم SanDisk Ixpand یک هارد دیسک هم هست

هارد دیسک WD Purple 10 TB HDD برای 4K های امنیتی
اکتبر 10, 2020
کرونا وضعیت بازار هارد دیسک را خراب‌تر کرد: کاهش ملموس عرضه در سه ماهه اول 2020
دسامبر 4, 2020
Show all

شارژر بی‌سیم SanDisk Ixpand یک هارد دیسک هم هست

 

شرکت SanDisk به محصولات حافظه خود (فلش درایو‌ها، کارت‌های حافظه و غیره) معروف است. در تازه‌ ترین اقدام، این شرکت از شارژر بی‌سیم SanDisk Ixpand رونمایی کرد که همانطور از نامش پیداست، یک شارژر بی‌سیم است، اما یک هارد دیسک نیز در خود دارد تا همزمان از دستگاه شما بک آپ تهیه کند.

بق گزارش SanDisk، “بک آپ گرفتن و همگام سازی شارژر بی‌سیم SanDisk Ixpand روند کار کاربر را ساده می‌کند. محصول Ixpand با ذخیره سازی با ظرفیت حداکثر 256 گیگابایت، امکان شارژ سریع بی‌سیم را هم فراهم می‌کند، در حالی که به طور خودکار از عکس‌ها و فیلم‌ها بک آپ گرفته و فضای با ارزش دستگاه شما را آزاد می‌کند. “

این بدان معنی است که تمام کاری که کاربر باید انجام دهد این است که تلفن هوشمند خود را بالای دستگاه قرار دهد و با این کار نه تنها شارژ می‌شود، بلکه از فایل‌های آن نیز پشتیبان تهیه کرده و در وقت آن صرفه جویی می‌کند. متأسفانه، فضای ذخیره سازی 256 گیگابایتی فضای زیادی نیست، مخصوصاً اگر با دوربین عکس‌های زیادی بگیرید یا فیلمبرداری با کیفیت 4K انجام دهید، اما این یک ویژگی جدید است که می‌توان آینده درخشانی برایش متصور شد.

شارژر بی‌سیم SanDisk Ixpand با قیمت 100 دلار برای حافظه 64 گیگابایت، 130 دلار برای 128 گیگابایت و 200 دلار برای 256 گیگابایت عرضه می‌شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *